Sówki świętują DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA🎈
W środę (20 września) Sówki świętowały z okazji DNIA PRZEDSZKOLAKA🎈🎈🎈 Dzień upłynął nam na wesołej zabawie i integracji w przyjaznej atmosferze. Przedszkolaki pielęgnują swoje przyjaźnie i sympatie, potrafią okazać sobie czułość i nie wstydzą się swoich uczuć. Dużo śmiechu dostarczyła nam nasza fotobudka a sprzyjająca pogoda w ostatnim dniu lata pozwoliła na to, abyśmy wybrali się na lody. To był faaaajny dzień!
































































Super ❤
Przedszkolaki jacy zadowoleni uśmiechnięci, życzę Wam wielu tak radosnych dni 🌻❤💛