Mikołajki u Misiów

Messenger creation E4A9D1C6 FF47 4E85 97A4 EBBC57550A03

W piątek obchodziliśmy w przedszkolu Mikołajki. Rano dzieci wchodząc do przedszkola spotkały Mikołaja. Był ubrany w czerwony płaszcz i długą siwą brodę. W sali , gdy nikogo jeszcze nie było zostawił list. Misie wykonywały zadania które nam zostawił ten wyjątkowy gość. I wreszcie nadszedł moment, w którym Mikołaj zawitał do naszej sali. Były zabawy z Mikołajem, a gdy nas opuścił dzieci były ciekawe, czy zostawił upominki. Dzieci szukały w sali, ale okazało się, że zostawił je w szatni. Dziękujemy. Zajęcia z języka hiszpańskiego także nawiązywały do magii Mikołajek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *