Klub czytających rodziców
W środę gościliśmy mamę Igora, która przyniosła ze sobą wiele ciekawych książek z biblioteczki Igora. Dzieci z zaciekawieniem słuchały opowiadań o Franku. Potem dzieci miały możliwość, by obejrzeć przyniesione bajki. Bardzo dziękujemy za miłe spędzony czas. Dziękujemy.










