czwartek, 25 kwietnia 2019

Misie szukają Zajączka Wielkanocnego

Dnia 8 kwietnia 2019 r. nasza grupa razem z grupą „Kotki” wybrała się do Zamysłowa, na warsztaty wielkanocne. Na wstępie przygotowaliśmy wspólne gniazdko, do którego Zajączek miał przynieść wielkanocne niespodzianki. Po krótkiej pogadance na temat Świąt Wielkanocnych i świątecznych zagadkach, poczuliśmy, że burczy nam w brzuszkach i czas na małe co nie co.

Dzieci z niecierpliwością wyciągały zawartość swoich plecaczków i z apetytem pałaszowały przygotowane pyszności. Po przekąsce nadszedł czas na wspólne tańce i potyczki sportowe, które sprawiły Misiakom ogromną frajdę. Przejażdżki na autkach i zabawkach mechanicznych, również były atrakcją. Po zabawach ruchowych nadszedł czas na warsztaty plastyczne, na których przygotowaliśmy własnoręcznie kartki świąteczne.

Po słodkim poczęstunku i zjedzeniu popcornu z własnej wytwornicy, przyszła pora na sprawdzenie, czy Zajączek przyniósł już oczekiwane upominki. Czas upłynął nam bardzo miło, ale niestety zbyt szybko, bo musieliśmy już wracać do przedszkola, w którym czekali już na nas nasi rodzice.

Whatsapp Button works on Mobile Device only

Start typing and press Enter to search