środa, 2 stycznia 2019

Niezwykli goście w grupie Kotki

20 grudnia dzieci z grupy Kotki  odwiedził niezwykły gość, hodowca rasowych psów- Pani Marta Grześkowiak ze swoimi czworonożnymi pupilami.

Dzieci były bardzo przejęte i  z wielką  radością  już od rana czekały na to wyjątkowe spotkanie. Pani Marta przybyła do nas na spotkanie ze swoją córką Klarą oraz psami rasy Chow-chow  wabiącymi się: Papaya, Leo Messi oraz Luluś,  które zachwyciły  najmłodszych.

Przedszkolaki z  wielkim  zainteresowaniem dowiedziały się  jak należy  się nimi opiekować, jak o nie dbać  oraz  wysłuchały ciekawostek  na temat hodowli, zachowania i charakteru  oraz cech charakterystycznych dla tej rasy . Podczas zajęć Pani Marta wytłumaczyła  jak należy się zachować, by kontakt z psem był bezpieczny oraz jak postępować w obecności  nieznajomego psa. Klara  pokazała dzieciom bezpieczną pozycję żółwika w przypadku ataku psa. Dzieci dowiedziały się, że pieski rasy Chow-chow są  bardzo łagodne i lubią  zabawy z  dziećmi.

Chętne dzieci mogły  pogłaskać, przytulić pieski  oraz pobawić się  z nimi. W ramach podziękowań dzieci wręczyły Pani Marcie przyniesioną z domu karmę, zabawki oraz smakołyki dla  czworonożnych przyjaciół.

Bardzo Dziękujemy Rodzicom Marianny W. za zorganizowanie miłego i ciekawego spotkania, które na długo pozostanie w naszej pamięci!

Whatsapp Button works on Mobile Device only

Start typing and press Enter to search