piątek, 9 listopada 2018

Kotki w Teatrze

W środę 31 października „Kotki” wybrały się do Teatru Animacji w Poznaniu na spektakl pt. „Czerwony Kapturek”. Dla wielu przedszkolaków była to pierwsza wizyta w teatrze, która wywołała ich twarzach prawdziwy zachwyt.

Treść znanej bajki została opowiedziana w humorystyczny sposób przez cztery aktorki i jednego aktora. Kolorowa szafa na scenie kryła wiele miłych niespodzianek, a wśród nich: lalki, wesołe piosenki i dużo dobrej zabawy. Świat lalkowych bohaterów  zachwycił dzieci, które bardzo żywiołowo reagowały na Czerwonego Kapturka i wilka. Przedstawienie ukazane zostało w formie niezwykle kolorowego, wesołego, żywiołowego, roztańczonego i rozśpiewanego spektaklu. Przedszkolaki były pod wrażeniem przepięknego przedstawienia. Aktorzy, wielka scena, muzyka oraz bajecznie kolorowe lalki przyciągały uwagę młodych widzów.

 Wszyscy pełni wrażeń i bogatsi o nowe doświadczenia na temat Teatru i pracy aktorów wróciliśmy do przedszkola. Z pewnością wrażenia po tym wyjeździe na długo pozostaną w pamięci.

Whatsapp Button works on Mobile Device only

Start typing and press Enter to search